Бугаївський ліцей
Правила поведінки учнів
Дистанційне навчання здійснюється у двох режимах синхронному (всі учасники освітнього процесу одночасно перебувають у веб – середовищі) чи асинхронному (освітній процес здійснюється за зручним для вчителів та учнів графіком).
ПРАВИЛА
1. Усі учні мають долучатися до уроку (відсутнім можна бути тільки з поважних причин (хвороба, технічні причини), але потрібно заздалегідь попередити вчителя або класного керівника.
2. Приєднуватися на уроки/заняття потрібно вчасно, бажано за 4-5 хв. до їх початку.
3. Доєднуватися до онлайн-уроку/заняття зі свого акаунту, обов’язково вказавши свій нік – прізвище та ім’я учня/ці.
4. Камера має бути увімкненою (виключення – нестабільний/слабкий інтернет), мікрофон – працювати.
5. Під час пояснення навчального матеріалу мікрофони учнів вимкнуті. У разі відповіді або ж обговорення вчитель попросить увімкнути мікрофони.
6. Брати активну участь у навчанні: відповідати, робити записи в зошит; виконувати вправи, надсилати вчасно виконані роботи для перевірки.
7. Виконані роботи та завдання надсилати вчителю відповідно до встановленого ним часу (окрім випадків, коли відсутнє світло або інтернет.
8. Під час роботи в асинхронному режимі працювати самостійно, надсилати виконану роботу до зазначеного часу.
9. У чаті вести спілкування відповідно до теми, задавати питання по суті уроку/заняття.
10. Дотримуватись культури спілкування: не перебивати вчителя, інших учнів, бути ввічливим з усіма учасниками освітнього процесу
11. Повідомляти вчителя у разі необхідності залишити урок/заняття.
12. За непередбачуваних обставин (зникнення інтернету, світла) самостійно виконувати завдання, за потреби консультуватись з учителем.
13. У разі увімкнення сигналу «Повітряна тривога» або інших сигналів оповіщення вчитель припиняє урок/заняття та повідомляє дітям про тривогу. Учасникам освітнього процесу пропонується прослідувати в безпечне місце і перебувати там до скасування тривоги.
14. Після відбою тривоги продовжується урок/заняття з урахуванням необхідного корегування, зокрема шляхом внесення змін до календарно-тематичних планів у межах розкладу навчальних занять.